Pasiūlymai

Įsiklausome į kiekvieno kliento norus ir pageidavimus. Dažnai mums pavyksta ne tik patenkinti įnoringiausių svečių lūkesčius, bet nustebinti ir sužavėti. Nei vienas svečias neliks be dėmesio ir rūpesčio - juk esame svetingumo standartas.

Kiekvieną sekmadienį laukiame šeimų, nes jūsų smalsučiams esame paruošė draugiškas ir smagias veiklas - mokytis pažinti maistą, jo vertes ir estetiką niekada ne per anksti. Mūsų darže išaugintos prieskoninės žolelės suteikia patiekalams ypatingą skonį. Kiekvienas vaikas gali su mūsų pagalba pats sukurti netikėtą ir unikalų pagardą tėvelių stalui. Atvykite ir drauge kalbėsime apie rozmarinus, bazilikus, mėtas, petražoles ir dar daug ką. Padėsime vaikams išmokti derinti, atrasti subtilius poskonius, puošti ir dekoruoti patiekalus. Saugi, nedrąsius įtraukianti ir abejingų nepaliekanti aplinka tik pas mus.

Draugų kompanijos linksmybės visada siejamos su draugišku dideliu stalu, prie kurio seniai matyti, o gal iš įprasto aplinkos ištrūkę ir mielam pokalbiui susirinkę bičiuliai dalinasi įspūdžiais, mintimis ir būtinai maistu. Mūsų patiekalai išradingi, stebinantys skoniu, skirti dalintis: nuo juodųjų pupelių, avinžirnių, sūrių užtepėlių iki namų darbo tyrių, majonezų ir kitų pagardų, linksmų duonos ir daržovių kepinių. Garsusis latvių šefas Juris Dukalskis, neprilygstamas grilio meistras ir virtuvės provokatorius, meta jums iššūkį – priimsite ir ragausite? Specialiai jums tik pas mus ant ežero kranto atsiveria platus horizontas, kuriame žvilgsnis laisvai klaidžioja, kviesdamas prisiminimus, kuriais norisi dalintis su draugų kompanija.

Kiekvienos šventės proga stengiamės artimuosius, pačius brangiausius žmones apgaubti ypatinga šiluma, pagarba ir rūpesčiu. Mes jums padėsime! Specialiai jums - puiki šventės nuotaika,. paslaugūs ir svetingi mūsų virtuvės ir salės darbuotojai, išradingi ir jūsų šventei paruošti patiekalai, subtiliai dekoruota aplinka, o šventės solenizantas skęs gėlių jūroje. Pas mus tuoktuves šventę poros grįžta krikštyti savo mažylių, taip mes tampame didele ir draugiška šeima. Junkitės ir jūs, patikėkite mums svarbiausias šeimos šventes – įspūdis ir nepakartojamos emocijos lydės jus ne tik šventinį vakarą, bet visa gyvenimą.

Specialiai ištikimiems ir tokiais norintiems tapti klientams mūsų Lojalumo kortelė. Nuostabu, kai svečiai tampa mūsų draugais ir bičiuliais, laukiamais bet kokia proga. Junkitės į draugišką maisto gurmanų ir estetų šeimą.

„BONA Lounge“    
Adresas: Karaimų g. 53A, LT - 21104, Trakai                                                    
Informacija ir rezervacija:
tel. +370 699 13769
Kaip nuvykti, google žemėlapis