Gražiausia vieta Lietuvoje Trakai

Atvykę į Trakus - ar apsilankyti salos pilyje, ar tiesiog pasimėgauti istorine didybe gamtos apsuptyje - Jūs neišvengiamai atsiduriate Trakų miesto širdyje: svarbiausioje miesto aikštėje, prie Galvės ežero priešais Trakų salos pilį.

Būtent čia Jus pasitinka mūsų restoranų ir viešbučių komplekso „Bona Pizzeria“ ir „Bona Lounge“. Įsikūrę unikalioje vietoje siūlome Jums galimybę skaniai užkąsti, sočiai pavalgyti ar paprasčiausiai atsigaivinti gėrimais vienoje gražiausių Lietuvos vietų: „Bona Pizzeria“ - tradicinių Viduržemio jūros regiono patiekalų, „Bona Lounge“ - modernių užkandžių (ispaniškai „tapas”) su mėsa, jūros gėrybėmis, daržovėmis, kur susilieja Rytų ir Vakarų virtuvių tradicijos.

Kokybiškas, skanus maistas, šiltas aptarnavimas, Trakų salos pilies peizažas ir Galvės ežero gaiva suteiks tikrą šventę Jūsų skrandžiui, akims ir dvasiai.

Šaltesniu oru galite mėgautis nuostabiu pilies vaizdu pro didelius „Bona Pizzeria“ bei „Bona Lounge“ langus. O pavasarį ir vasarą kviečiame įsitaisyti vienoje iš erdvių, komfortiškų, estetiškai įrengtų lauko terasų.

Visuomet laukiame ir svečių su vaikais. Mažieji galės džiaugtis ir lauke, ir viduje įrengtomis žaidimų aikštelėmis, kuriose - vaikiški baldeliai, daugybė žaislų bei žaidimų.